top of page

PŘÍHRADOVÉ VAZNÍKY

KVALITA - RYCHLOST - PŘESNOST

Nabídka, návrh a zaměření ZDARMA

Detaily opracované na CNC stroji

 

KRÁTKÉ DOTACÍ LHŮTY JIŽ OD 3 TÝDNŮ

20200520_115921.jpg

CO JSOU PŘÍHRADOVÉ VAZNÍKY?

Jedná se o dřevěné vazníky spojované pomocí ocelových pozinkovaných desek s trny.

Laicky lze říci, že se jedná o jakousi prutovou konstrukci, kterou lze vytvarovat do potřebného tvaru střešní roviny.

 

Pomocí vazníků Vám vymodelujeme téměř libovolný tvar střechy a lze je s výhodou použít tam, kde klasický krov nestačí.

SLEVA
NA VAZNÍKY 

-10%
STÁLE PLATÍ

JAKO STVOŘENÉ PRO PŘÍZEMNÍ DOMY

V poslední době se pro mnoho zákazníků stává použití dřevěných lisovaných vazníků výhodnou variantou nosné konstrukce střechy.

 

Pro rodinné domy bez podkroví poskytuje tato technologie vytvoření stropní konstrukce přímo na vazník, kde se na spodní pas vazníku přímo zavěsí sádrokartonový podhled.

 

Ano, nepotřebujete žádnou stropní konstrukci. A jako bonus lze vytvořit i půdní prostor pro odkládání například sezónních věcí.

Nabídka na dodávku i montáž vazníků je zdarma.

20180625_154939.jpg

JAK PROBÍHÁ REALIZACE?

VAZNÍKY S CERTIFIKÁTEM

Certifikat_vazniky_edited.jpg

Při pohledu na samotné vazníky je jasné, že se jedná o výrobek. A ne jen ledajaký.  Jedná se o výrobek, který budete mít celý život nad hlavou a budete pod ním každou noc spát. 

 

Toto si u nás dobře uvědomujeme a na naše vazníky jsme si opatřili certifikát řízení kvality výroby. Pro Vás to znamená, že celý proces výroby od návrhu, statiky, výrobní dokumentace, třídění řeziva, vyřezání na CNC až po samotné lisování a výstupní kontrola při expedicí podléhají přesně stanoveným a kontrolovaným procesům řízení jakosti.

CNC VÝROBA

 

Díky CNC opracování řeziva jsou naše vazníky, jako jedny z mála na trhu, již z výroby opatřeny všemi koncovými šikmými řezy. Nárožní, námětkové, úžlabní fošny, apod. S přesností výroby +/- 1mm. Odpadá Vám nutnost dodatečných přířezů motorovou pilou při montáži. To výrazně zkracuje dobu montáže!

Dodáme Vám vazníky přímo určené k montáži a ne jen nějaké polotovary.

IMG_20170512_084324.jpg
rez_big.jpg
IMG_20170512_090121.jpg
20200520_115956.jpg

CENA VAZNÍKŮ?

 

Cena vazníků je závislá na jejich tvaru, sněhové oblasti, složitosti, apod. Proto Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku na dodávku a montáž vazníků nebo i celou střechu na klíč. Záleží jen na Vás.

Stále ovšem platí pravidlo, že pokud nejste odborně proškolení na montáž takto specifické prostorové konstrukce, tak nechte montáž raději na nás :)

NAŠE TECHNOLOGIE VE VÝROBĚ

Nejdůležitější fáze přípravy vazníku je jeho samotná výroba a zalisování.

 

To si u nás dobře uvědomujeme a proto jsme v roce 2020  uvedli do provozu novou moderní linku na lisování dřevěných vazníků. Disponuje lisovacím stolem šíře 4m a délkou 30m s dvěma lisovacími hlavami o síle 35t.

 

Umožňuje nám vyrábět opravdu nepřeberné množství tvarů a velikostí vazníků.  Pro ještě větší přesnost jsme jako jedni z mála v ČR linku vybavili laserovou projekcí tvaru vazníků a styčníkových desek. Tvar vazníku i poloha lisovacích desek je přesně projektována na lisovacím stole. Tímto dosahujeme bezkonkurenční rychlosti sestavení a zalisování a v neposlední řadě kvality výsledného vazníku.

Pro Vás to znamená lepší cenu a krátké dodací termíny. Za posledních pár let přibylo v ČR hodně nových výrobců vazníků. Zajímejte se jakou technologií jsou Vaše vazníky vyráběny.

20200814_113028.jpg

NABÍDKA PRO STAVEBNÍ FIRMY

 
Vazn%C3%ADky_04_edited.png

Stavebním a realizačním firmám nabízíme prodej vazníků jako stavebnice přímo pro montáž včetně spojovacího a zavětrovacího materiálu.

 

Přípravu celé konstrukce od zaměření reálné stavby, návrhu vazníků včetně statiky, samotnou výrobu až po dodávku na staveniště, tak můžete nechat na nás. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

UKÁZKY NĚKTERÝCH REALIZACÍ

 
 
VAZNIKY.png
bottom of page