top of page

CNC OPRACOVÁNÍ KROVŮ

Nabídka a zaměření ZDARMA

3D vizualizace

Optimalizace spotřeby řeziva

Snadná a rychlá montáž na stavbě

Krátké dodací lhůty

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

1/ Projektant a přípravář výroby dřevěných konstrukcí

Do našeho projekčního týmu hledáme nového kolegy/kolegyni na pozici Projektant a přípravář výroby dřevěných konstrukcí.

Co bude náplň Vaší práce?

  • Projekce dřevěných konstrukcí s jejich přípravou do výroby (export strojních dat, montážní výkresy, apod.)

  • Převážně příprava příhradových vazníků (Mitek) pro rodinné domy, ale i zajímavé atypické konstrukce

  • Práce s moderními softwary Mitek Pamir a Sema Soft

  • Zaměřování reálných rozměrů staveb do výroby, např. pomocí 3D laserového skenování

Co od Vás očekáváme?

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na stavebnictví

  • Práce v projekčním software výhodou. Pokud nemáte zkušenosti, rádi Vás zaškolíme

  • Samostatnost a pečlivost při řešení pracovních úkolů

  • Základní práce s Microsoft Office (Outlook, Excel)

  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

  • Týmového ducha

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí moderní firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu

  • Nástup možný ihned

  • Stravenky hrazené zaměstnavatelem

  • Dobrý kolektiv

  • Firemní tarif od operátora T-Mobile

  • Ohodnocení dle dohody a zkušeností

  • Stálý pracovní poměr

Nabídka je převážně na hlavní pracovní poměr, ale je to dobrá příležitost i pro studenty závěrečných ročníků s pozdějším přechodem na HPP. Ze začátku možno domluvit flexibilní pracovní dobu.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, pošlete nám svůj životopis na svetlik@eurodach.cz

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Užitečné odkazy:

Projektant

2/ Tesař - Pokrývač

Do našeho montážního týmu hledáme nového kolegu na pozici Tesař / Pokrývač.

  • Provádět montáže předem vyrobených příhradových vazníků převážně na rodinné domy

  • Montovat předem vyřezané konstrukce krovů na našem CNC obráběcím centru

  • Další práce spojené s kompletní střechou jako je laťování, pokládka fólie a střešních tašek

  • Montáž konstrukcí dřevostaveb

  • Budete členem montážní party

  • Zkušenosti ze stavebnictví a z oboru tesař / pokrývač jsou výhodou

  • Manuální zručnost

  • Chuť učit se novým věcem

  • Zázemí moderní a stabilní společnosti s mnohaletou tradicí na českém trhu

  • Moderní vybavení (nářadí Hilti, oblečení Engelbert Strauss, apod.)

  • Zaškolení

Nabídka je převážně na hlavní pracovní poměr.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, pošlete nám svůj kontakt / životopis na svetlik@eurodach.cz

Tesař
bottom of page