top of page

CENOVÁ NABÍDKA

Tondach_logo.jpg

Největší slevy na pálené krytiny Tondach při objednávce střechy na klíč.

taška2.jpg

Nechcete se trápit vyřizováním všech důležitých detailů kolem Vaší nové střechy? Hledáním zvlášť tesaře pak pokrývače a klempíře?


V tom horším případě řešit různé nesrovnalosti vzniklé chybou vzájemné komunikace mezi všemi řemeslníky? Ideální volbou jak tomu předejít je objednat si od nás kompletní střechu na klíč. Máte tak jistotu, že se o střechu postaráme jako o funkční celek s jednou zárukou na všechno.

Pokud máte zájem nechat si od nás zpracovat nezávazně a zdarma cenovou kalkulaci na Vaši kompletní střechu, příhradové lisované vazníky, cnc výrobu tesařských krovů nebo dřevostavbu na klíč, tak nás můžete kontaktovat buď pomocí formuláře nebo přímo na jedné z adres uvedených kontaktech.

 
 
 

SLEVA
NA VAZNÍKY 

-10%
STÁLE PLATÍ

Využijte našich bezkonkurenčních cen na pálené střešní krytiny Tondach v provedení Engoba a Glazura až do výše 40% ze základní ceny. 

Je libo betonovou tašku vhodnou i do těch nejmenších sklonů? Žádný problém. Partnerství s předním českým výrobcem betonových tašek Betonpres nám dává možnost Vám poskytnout tu nejlepší možnou slevu na betonovou střešní krytinu.

 
 
 

JAK TO CELÉ PROBÍHÁ?

Zašlete nám podklady z projektové dokumentace potřebné pro co nejpřesnější sestavení rozpočtu. To je zpravidla půdorys krovu včetně výpisu materiálu, řez krovem, půdorys nosného zdiva

pod střechou a půdorys střechy. Nezapomeňte na informace jako místo stavby, předpokládaný termín realizace a rozsah prací, které by jste chtěli provést.

Pokud nemáte v projektu zpracovanou střechu, tak nevadí. Po domluvě vypracujeme její podrobnou dokumentaci dle Vašich přání a požadavků.

Následně Vám na základě těchto podkladů předáme vypracovaný položkový rozpočet střechy. Někdy může být i ve více variantách, např. pokud se nemůžete rozhodnout jakou krytinu si vybrat.

Při osobní konzultaci se na grafické vizualizaci Vaší střechy odsouhlasí všechny potřebné detaily, tak aby při samotné montáži nevznikaly nepříjemné komplikace.

Po odsouhlasení rozpočtu stavby se určí termín montáže

a podepíše smlouva o dílo nebo závazná objednávka. Na dodávku příhradových vazníků máme díky moderní lisovací lince velice krátké termíny dodání.

Je započata příprava na výrobu a montáž střechy jako je objednávka materiálů, zaměření skutečné stavby, předání zdících plánů pro zedníky (štíty, atiky, ...), apod.

Doba montáže střechy se odvíjí od prací, které je na střeše potřeba provést (atypičnost střechy, střešní okna, střešní kolektory, palubkové obklady, apod.). Průměrně zabere zhotovení střechy na klíč u rodinného domu cca 10 pracovních dnů.

Po dokončení díla je střecha, po odsouhlasení, předána investorovi

a od tohoto okamžiku začíná platit záruka na dílo.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE NEBO
NÁM ZASLAT POPTÁVKU?

bottom of page