Stavebním, pokrývačským a tesařským firmám nabízíme přípravu

a výrobu tesařských konstrukcí určených pouze k montáži.

Postaráme se o kompletní přípravu projektu od zaměření až po dodávku konstrukce na stavbu. Objednat lze stavebnice krovů nebo třeba celé dřevostavby.

 

Pro montáž je potřeba jen základního nářadí. Nejsou vyžadovány zvláštní znalosti tesařů,
což je při dnešním nedostatku kvalifikovaných pracovníků velká výhoda.

CNC OBRÁBĚNÍ

Tato moderní forma opracování dřevěných prvků nám umožňuje dosahovat mnohem větší kvality opracování dřevěných konstrukcí než tomu bylo doposud.

Veškeré opracování tesařských spojů jako jsou sedla, pláty, čepy, dlaby, rybinové spoje, apod. jsou prováděny naším moderním počítačově řízeným CNC

obráběcím centrem Hundegger.

Díky speciální úpravě můžeme obrábět jak klasické stavební řezivo, tak i KVH a BSH řezivo až do délky 13m.

Výroba trvá mnohonásobně kratší dobu než při použití ručních nástrojů.

Výsledná konstrukce se tak stává stavebnicí,

kterou přímo na stavbě poskládáme.

VIDEO UKÁZKA VÝROBY

ZAMĚŘENÍ STAVBY

Všichni víme, že okótovaný stavební výkres Vašeho projektu je jedna věc, ale reálně postavená stavba je věc druhá. Aby vyřezaná konstrukce při montáži na dům přesně pasovala, je nutné stavbu před realizací důkladně zaměřit.

EXPORT VÝROBNÍCH DAT

Jakmile máme odsouhlasené a vyřešené všechny aspekty Vašeho budoucího krovu, altánu, pergoly nebo jakékoliv dřevěné konstrukce, jsou data z 3D modelu exportována včetně všech opracování do řídícího počítače automatizovaného obráběcího centra Hundegger.

PROJEKCE

V CAD/CAM SOFTWARE

Všichni víme, že okótovaný stavební výkres Vašeho projektu je jedna věc, ale reálně postavená stavba je věc druhá. Aby vyřezaná konstrukce při montáži na dům přesně pasovala, je nutné stavbu před realizací důkladně zaměřit.

VÝROBA

CNC linka provede s velkou přesností
(tolerance +/- 0,5mm) všechna požadovaná
opracování jako jsou sedla, čepy, dlaby, pláty, rybinové spoje, apod. Jedině pomocí strojního obrábění lze dosáhnout přesného vzájemného napojení tesařských opracování, např. čep-dlab, šikmý plát.

To je důležité hlavně u pohledových konstrukcí.
Každý prvek je označen číslem, které je zároveň na montážním plánu. Celá "stavebnice" je tak přehledně označená a jednoduše sestavitelná.

Vyrobené krovy je možné dále upravovat impregnací, nátěrem nebo hoblovaním. Po zabalení do paketu je celý krov nachystaný k expedici na stavbu.

MONTÁŽ

Díky přesnému strojnímu opracování odpadá nutnost dodatečných úprav prvků pro jejich "napasování" přímo na stavbě. Výrazně se tak zkracuje doba montáže potřebná k sestavení celé konstrukce. Čím složitější je konstrukce, tím více se projevují výhody přesného opracování předem připravených prvků.

Kontaktujte nás!

+420 731 563 530

info@eurodach.cz

© 2020 by Fantastz

Kde nás najdete

  • Instagram - Black Circle
EURODCH_LOGO.png